РІВНЯНСЬКА
 ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ
 ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2
Меню сайту
Категорії розділу
Методичний вісник [32]
Новини спорту [11]
Педагогічний колектив [19]
Шкільний музей імені Микитенка [1]
Виховна робота у школі [98]
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ [8]
Наші веб-квести [4]
Діагностика педагогічних працівників [7]
Олімпіади, конкурси [6]
Юні таланти [3]
Наші блоги [9]
Сторінка психолога [0]
Шкільна газета "Шкільні небеса" [1]
Фінансова звітність [9]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 61
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу
                                     

ПЕРЕМОЖЦІ ФАХОВИХ КОНКУРСІВ


Переможець районного конкурсу «Кращий за професією» 2013


Шмаков Віктор Георгійович – це вчитель високої відповідальності та виконавської дисципліни. Дослідницько-експериментальні форми роботи, натхнення вчителя, його всеобємне бажання працювати прищеплюють учням школи інтерес до вивчення математичних наук, якнайкраще зрозуміти закони цих цікавих і життєво необхідних предметів. Цього року Віктор Георгійович – переможець районного конкурсу «Кращий за професією» у номінації «Учитель». Педагог – людина різносторонніх інтересів та захоплень. Якщо Ви завітаєте до нашої школи, то зможете побачити не один витвір, зроблений руками Віктора Георгійовича. Живописні полотна народного художника прикрашають коридори та класи закладу, рекреацію Василя Сухомлинського «Територія радості.


Переможець районного конкурсу "Кращий за професією" 2012


Віталій Григорович Ткаченко працює у закладі з 1996 року. За роки своєї діяльності виявив відповідальність, старанність у виконанні службових обов’язків. Організовує та забезпечує своєчасну готовність школи до нового навчального року. Належним чином здійснює поточний контроль за господарством, технічним та санітарно-гігієнічним обслуговуванням приміщень – класних кімнат, навчальних кабінетів, спортивного залу. Матеріальні цінності, шкільне майно та інвентар протягом багатьох років зберігаються та використовуються учасниками навчально-виховного процесу завдяки працелюбності та сумлінності  Віталія Григоровича. Забезпечує раціональне використання майна закладу, витрати води та електроенергії. Своєчасно готує необхідну документацію – звітні документи про виконану роботу, проекти наказів. Підтримує належну дисципліну серед технічних працівників, веде облік і контролює фактичне використання робочого часу. Толерантний, врівноважений характер завідуючого господарством впливає на психологічний мікроклімат колективу. Виявляє організаторські здібності в благоустрої, озелененні та прибиранні території школи. Є учасником втілення шкільних проектів «Довкілля рідної школи», «Наша родина». Скромний, постійно вболіває за справи школи.

Високий, матеріально-технічний стан закладу завдяки рисам характеру та професійної майстерності постійно на належному рівні, створено задовільні умови для працівників та учнів школи.Віталій Григорович користується авторитетом та повагою сільської громади – неодноразово був обраний депутатом сільської ради, наразі, протягом десяти років є членом виконавчого комітету сільської ради. У школі активний учасник профспілкового руху, протягом восьми років є членом профспілкового комітету, відповідально ставиться до виконання громадських доручень. Є економія коштів відділу освіти за водопостачання.


Чорна Тетяна Іванівна


Основна риса педагогічної діяльності учителя біології Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тетяни Іванівни, спеціаліста вищої категорії – висока результативність. Адже втілення інтерактивних методів навчання – робота в групах, уроки-дослідження, уроки-діалоги , особистісно-діяльнісне навчання, систематичне використання рольових ігор, проблемне навчання дають змогу вихованцям учителя постійно завойовувати призові місця, перемагати у ІІ та ІІІ етапах олімпіад з біології. З 1999 року Тетяна Іванівна підготувала двадцять сім переможців та призерів районних та обласних олімпіад, багато разів учні вчителя ставали лауреатами конкурсів рефератів з біології та екології. Звання «старший вчитель» - це не тільки офіційна нагорода, це колективна відзнака досягнень Тетяни Іванівни. Надбання  вчителя протягом тридцяти чотирьох років натхненної праці – це постійне звернення до педагогічної спадщини Василя Сухомлинського, лідера освітянської Кіровоградщини. Екологічні уроки, складання казок, уроки на природі (екскурсії-спостереження), уроки статевого виховання майбутніх батьків, залучення дитини до виготовлення власних наочних матеріалів – гербарію, збору лікарських рослин, робота з батьками – ці та інші педагогічні ідеї Василя Сухомлинського широко використовує учитель. Адже професійне кредо нашого вчителя: «Навчитись чогось можна, коли сам це зробиш». (Арістотель). На особливу увагу заслуговує система роботи з батьками, яку власноруч розробила Тетяна Іванівна. «Батьківська пошта», створена з метою самоосвіти батьків, сприяє вихованню у батьків відповідальності за власних дітей, формує навики педагогічної культури, етики, вихованню духовно-моральних цінностей батьків та учнів. Учні Тетяни Іванівни – активні учасники навчально-виховного процесу, а не пасивні слухачі. Високий інтелект, креативність учителя роблять їх такими і на уроках біології, і в дорослому житті – серед випускників педагога не один вчитель біології та хімії, лікар чи медична сестра.

                                    Літкова Валентина Петрівна


Валентина Петрівна - переможець районного конкурсу "Кращий за професією" 2014 року у номінації "Бібліотекар".

Слово про колегу Чорної Тетяни Іванівни

Стаж бібліотечної роботи 35 років, з них 30 років працює бібліотекарем у Рівнянській школі №2. Завжди уважна, терпляча, доброзичлива. Для колег і учнів є взірцем толерантності. Активний книголюб, проводить величезну пропагандистську роботу із залучення молодого покоління до читання та роботи з книгою: бібліотечні уроки, посвята в читачі, свято букваря, тематичні виставки, книжкова лікарня та інші. Постійно співпрацює з колективом сільської бібліотеки та краєзнавчого музею, а створена нею "Історія шкільної бібліотеки" користується великим попитом в учнів та педагогів.Життєвим кредом Валентини петрівни є слова Дідро: "Люди перестають думати, коли перестають читати". Вона дуже цікавий співбесідник, ерудована, в усьому намагається дійти до суті і донести її до інших людей.Терпіння і натхнення Вам на довгі роки! Дякуємо за Вашу багаторічну працю!

Слово директора школи Луговської Світлани Олександрівни

Валентина Петрівна працює у школі бібліотекарем з 1984 року. За цей період виявила сумлінне ставлення до роботи, відповідальність та організованість.  Турбується про розширення бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів у забезпеченні всіх напрямків навчально-виховного процесу на основі удосконалення традиційних і засвоєння нових бібліотечних форм і метолів роботи. Впроваджує в роботу шкільної бібліотеки інноваційні технології. Систематично вивчає інформаційні потреби педагогів учнів, батьків, використовуючи різні форми і методи індивідуальної, групової і масової роботи. Виконує довідкову й інформаційну роботу шляхом масового та індивідуального інформування. Виховує в учнів інформаційну культуру – стале прагнення до пошуку інформації, свідомого добору джерел, навичок систематизації та особистої оцінки. Засобами бібліотечної роботи популяризує книгу і читання, підвищує престиж освіченості та культурності, виходячи з потреб суспільства, з природних прагнень особистості. З педагогами школи проводить читацькі конференції, літературні та музичні вечори, ігри, диспути, бібліотечні уроки, посвяту у читачі, свято букваря, тематичні виставки, книжкову лікарню тощо. Спокійна, толерантна, добра. Завдяки цим потрібним якостям характеру користується авторитетом у колег, учнів, батьків.  

Авдієнко Надія Петрівна      

Переможець районного конкурсу "Кращий за професією" 2015. Відповідальна, небайдужа до шкільного життя прибиральниця, справжня господиня не тільки спортивної зали, а і квіткових клумб, інших приміщень школи,  чарівна жінка, турботлива мати двох синів, любляча бабуся.

Гаряча лінія
Національна гаряча лінія Я маю право
Пошук
Календар
«  Август 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту