РІВНЯНСЬКА
 ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ
 ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2
Меню сайту
Категорії розділу
Методичний вісник [32]
Новини спорту [11]
Педагогічний колектив [19]
Шкільний музей імені Микитенка [1]
Виховна робота у школі [97]
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ [7]
Наші веб-квести [4]
Діагностика педагогічних працівників [7]
Олімпіади, конкурси [6]
Юні таланти [3]
Наші блоги [9]
Сторінка психолога [0]
Шкільна газета "Шкільні небеса" [1]
Фінансова звітність [7]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 59
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу
Шановні члени громади, батьки, колеги!У нелегкий час підводимо підсумки 2014/2015 навчального року. Це насамперед суспільно-політичні та економічні проблеми нашої держави, які спричинюють духовне зубожіння нації. Матеріальні цінності стають дедалі більш пріоритетними, а звідси зменшується увага до школи, навчання, виховання дитини з боку батьків. Тому все більше і більше відповідальності за розвиток дитини, її навчання покладається на  школу – учителя, класного керівника, вихователя…

Колектив школи докладає чимало зусиль, створюючи умови для навчання, виховання кожного школяра.

Коротко про нас у минулому навчальному році.

Наша школа налічувала 189 учнів. Це значна частина районної учнівської родини. З 26 загальноосвітніх закладів, – а це 3901 учнів,- наші 189. З 399 випускників 9-х класів наші 15. 35 випускників отримали свідоцтва з відзнакою, з них двоє наших – Соколенко Юлія, Соколенко Анастасія. Серед 246 випускників старшої школи – 17 наших. Громко Олена трішечки не дотягла з фізичної культури до срібної медалі.

Одна із найважливіших сторінок життя школи – це робота з обдарованими дітьми. Чи все зробили ми, щоб здібності примножувалися, а ні в якому разі не зменшувалися? Школа має 34 учасники ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. З них один диплом І ступеня, чотири дипломи ІІ ступеня, вісім дипломів ІІІ ступеня. Усього дипломів – 13. Є один учасник обласних олімпіад – це Амеліна Маргарита, яка захищала честь району з фізики та астрономії. Давайте порівняємо результати учнів другої школи з результатами інших сільських шкіл:

Дипломи

Результати учнів Рівнянської ЗШ №5

Результати учнів Рівнянської ЗШ №7

Результати учнів Глодоська ЗШ

І

3

-

2

ІІ

1

-

2

ІІІ

6

-

4

Усього

10

-

8

Учасників

34

6

33

 

Це результат наполегливої, відповідальної праці, спільних зусиль учнів та педагогів – Карман Т.І., Чорної Т.І., Луговської С.О., Олійника І.М., Соколенко С.О., Петрушки Л.М.. Лауреатами стали такі учні: Комзолова Наталія (6 клас) з математики, Амеліна Маргарита (10 клас) з хімії, астрономії, фізики, історії, світової літератури, Пальоний Михайло (11 клас) з екології, Азза Катерина (8 клас) з англійської мови, історії, світової літератури, Брюховецька Оксана (10 клас) з фізики, української мови, Соколенко Юлія (9 клас) з біології, світової літератури, Соколенко Анастасія (9 клас) з історії, Кінша Дарія (10 клас) з української мови, світової літератури, Громко Олена (11 клас) зі світової літератури, Левенко Вікторія зі світової літератури (7 клас). Непогано! Але усім нам потрібно звернути увагу на кількість дипломів І ступеня.

Також учні школи завдяки праці, професійній майстерності учителя-філолога Соколенко Світлани Олександрівни гарно виступили на конкурсах знавців української мови імені Петра Яцика та Тараса Григоровича Шевченка. Це такі учні Левенко Вікторія(7), Соколенко Юлія(9), Комзолова Наталія(6) стали переможцями, Соколенко Юлія, Левенко Вікторія, Брюховецька Оксана (10), Кінша Дарія (10) – лауреатами. Проте відсутнні результати з української мови та математики серед учнів початкових класів. На традиційному травневому шкільному родинному святі «Інтелектуальна еліта школи 2015» привітали переможців та лауреатів проекту, креативну, інтелектуальну, обдаровану дітвору та молодь  Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.Цього дня до школи завітали не тільки батьки, а й сільський голова Неділько Віктор Сергійович, приватний підприємець Пятигорець Ольга Григорівна, працівники школи, аматори  сільського будинку культури.  Гучними оплесками та щирими словами вдячності колектив школи вітав переможця у номінації «Спонсор року», Неділька Віктора Сергійовича за матеріальну допомогу, взаєморозуміння проблем школи. Зусиллями громади, сільської ради у школі взимку встановлено піролізний котел,  замінено ще чотири вікна у спортивному залі, виділено допомогу для проведення оздоровлення. Зусиллями колективу школи, завдяки коштам відділу освіти та допомоги батьків  відремонтовано спортивну залу.

Переможцем у номінації «Відомі люди села» стала бізнес-вумен, енергійна та небайдужа до проблем громади людина, палка патріотка, ніжна, турботлива донька, мама, бабуся, гарна та життєрадісна жінка Пятигорець Ольга Григорівна. Учнівська мультимедійна презентація про життєвий шлях і діяльність односельчанки прикрасила це свято.

Серед школярів нагороджено учениць 10 класу Амеліну Маргариту – номінація «Учень року», Кіншу Дарю – «Творчість року», Брюховецьку Оксану – «Мистецтво бути корисним», ученицю 9 класу Соколенко Юлію -  «Надія школи», учня 9 класу Настасієнка Максима, ученицю 7 класу Клюй Аміну у номінації «Доброчинець року». Такою ж нагородою відзначено учнівський колектив 10 класу та класного керівника Карман Тетяну Іванівну. Адже учнями школи за рік зібрано значну грошову, моральну підтримку воїнам АТО – батьку учня 6 класу Шеліпову Сергію – Шеліпову Сергію Володимировичу, колишньому члену батьківського комітету Соколенку Миколі Васильовичу, родині Шверненка Євгенія – воїну-герою, колишньому учню, іншим воїнам. Протягом 2014/2015 навчального року учні та вчителі школи були активними учасниками багатьох загальношкільних та районних заходів:

·        Відзначення Дня знань;

·        Вітання педагогів до Дня вчителя;

·        Рівнянський зимовий фестиваль;

·        проведення акцій: «Милосердя», «Не дай СНІДу шанс», «16 днів без насилля»,«Серце до серця», «Зірка пам’яті»;

·        профорієнтаційні заходи для старшокласників(зустрічі з представниками професійних навчальних закладів, центру зайнятості);

·                   проведення тижнів сприяння здоровому способу життя;

·                   тижні знань безпеки життєдіяльності та правил дорожнього руху;

·                   екологічний місячник;

·                   урочиста хода з  нагоди Дня Пам’яті та Перемоги та ін.

 

         Реалізація всіх напрямків виховної діяльності здійснювалася через заходи, передбачені річним планом роботи школи. Головна увага у виховному процесі приділялася формуванню громадянина – патріота України,компетентної особистості з демократичним світоглядом, свідомим ставленням до суспільства, навколишнього середовища, здорової особистостості з належним ставленням до свого здоров’я та навичками здорового способу життя.

Виховна робота в школі планувалась та здійснювалась за пріоритетними напрямками  на місяць, до якої були залучені всі учні  1-11 класів. Класні керівники враховували загальношкільні заходи та планували індивідуальну роботу, обираючи форми та методи відповідно до особливостей учнівського колективу.

У рамках реалізації школою Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді було здійснено ряд заходів. Серед них:

- відзначення Дня партизанської слави;

- місячник «Рівне, ти рідне, ти любов моя!»;

- заходи до 70 річниці визволення України від нацистських окупантів;

- єдині години спілкування «Моє рідне село – маленька Батьківщина»;

- Рівнянський зимовий фестиваль;

- зустріч із воїном АТО;

- День патріота;

- відзначення днів Пам’яті та 70-річчя перемоги над нацизмом;

- музична естафета до 150 річниці виконання гімну України.

Варто відзначити  проведений місячник «Рівне, ти рідне...», за результатами якого було оформлено фотокарту села. Рівнянський зимовий фестиваль був яскравим моментом Єдиного батьківського дня. Увазі батькам було представлено розповіді та презентації про село, які підготували усі класні колективи. Серед найкращих – роботи 2, 3, 7, 9, 10 класів.

Вдалим виявився День патріота, у рамках якого відбулося відкриття куточка пам’яті загиблому воїнові АТО, випускнику школи Шверненку Євгену. Учні принесли багато квітів, більшість дотрималась патріотичного дрес-коду. Педагог-організатор Соколенко Т.Л. підготувала лінійку, зворушливість якої не залишила байдужими наших учнів та вчителів.

Звіт директора школи перед громадкістю за 2015/2016 навчальний рік

Шановні діти, батьки, вчителі! Розпочинаю традиційне травневе свято "Інтелектуальна еліта школи 2016" звітом адміністрації, педагогічного колективу про роботу у 2015/2016 навчальному році. Педагогічний колектив позиціонує себе як Школа ціннісного самовизначення. Духовні, моральні, інтелектуальні цінності продовжують бути пріоритетними у системі роботи закладу. Найвеличніша цінність - це Батьківщина. Патріотичному вихованню присвячуємо багато часу та видів діяльності, адже у дитинстві відкриваєш материк, котрий зветься Батьківщина. Дитина - найбільша цінність. Тому намагаємось у кожній дитині відшукати та розкрити золоте зернятко талантів та здібностей. У кожного вони різні.Це і перемоги та участь у багаточисленних інтелектуальних конкурсах - "Кенгуру", "Левеня", "Грінвіч", "Лелека", і участь та перемоги у ІІ етапі Веукраїнських олімпіад з базових дисциплін, перемоги та участь у спортивних олімпіадах та конкурсах на рівні району та області, активна участь у районних представницьких заходах, шкільних вечорах дозвілля, вокальних конкурсах. Про ці та інші досягнення Ви прочитаєте на сайті школи. 

Школа багата традиціями. Це і традиційне свято "Інтелектуальна еліта", яке проводимо щороку вже вісім років підряд, патріотичні фестивалі, лютневі Єдині батьківські дні, проект "Довкілля рідної школи". Ці цікаві учням та педагогам школи заходи було проведено і в цьому навчальному році. Хочу назвати переможців у номінаціях - "Учень року" Брюховецька Оксана (11), має такі дипломи - із зарубіжної літератури, "Випускник року" - Кінша Даря(11) (), "Актор року" - учень 8 класу Зазимко Євгеній, "Відкриття року"- учениця 8 класу Олійник Карина(вокальні конкурси), учениці 9 класу Азза Катерина (конкурс знавців української мови імені Петра Яцика і Тараса Шевченка, Цибуля Марія (правознавство, біологія) - переможці у номінації "Надія школи", Максимець Юрій "Знавець фізики та інформаційних технологій". Ще у школі вчиться багато "Активістів шкільного життя". Це Азза Аліна(6), Головіна Анастаія(6), Животовська Олена(5), Комзолова Наталія(7), Левенко Вікторія(8), Клюй Аміна (8). Ці учні здобули перемоги у конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, літературному конкурсі Тараса Шевченка, в олімпіадах з хімії, історії України. "Джерельцем творчості" є Колісник Каріна (1), Гаць Оксана(5), Азза Аліна, Юдіна Інна, Головіна Анастасія, Лапа Дарія, Соколенко Олександра (6), Шевченко Ольга(7), Зазимко Євгеній (8), Дужченко Катерина (8), Савчук Анастасія (11), "Джерельце інтелекту" - Голиш Єлизавета (4). "Спортсмени школи" - Кінша Дарія, Берещенко Артем, Іщенко Андрій, Ткаченко Олександр (11), Дудін Іван (9), Шеліпов Сергій, Хруленко Владислав (7), Мунтян Микола, Шевченко Денис, Труш Олег (6), Брижитюк Денис, Бєляєв Олег (4). Саме ці учні школи створюють позитивний імідж закладу. Про привабливу зовнішність постійно дбає колектив школи, а це презентабельний вигляд будівель, класних кімнат, квітників, кабінетів. Учням школи до вподоби комп'ютерний клас, ігровий майданчик, відремонтована спортивна зала. Це спільні досягнення школи, батьків, громади. Хочу подякувати сільському голві Недільку Віктору Сергійовиу за розуміння і допомогу. Саме за допомогою Віктора Сергійовича, виконкому сільської ради, депутатського корпусу у школі було завершено встановлення ще 4 вікон у спортивній залі, триває встановлення 12 вікон у класних кімнатах 1, 6 класів, кабінеті інформатики. Сільська рада виділила кошти на обслуговування автобуса, харчування унів, виділила премії у рамках проекту "Обдарована дитина". Переможці Всеукраїнських олімпіад - школа має 19 дипломів, з них один- перше місце, 5 - друге місце, тринадцять - третє місце, отримали від 800 до 50 грв. У талановитих педагогів талановиті учні. Учителі закладу постійно беруть участь у фахових конкурсах. У цьому році маємо двох переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" у номінаціях "Історія" - Петрушка Людмила Миколаївна, "Захист Вітчизни" - Федченко Сергій Володимирович. Більшість педагогів поширюють педагогічний досвід у фахових виданнях - Луговська С.О., Демченко О.М.. Дуже вдячна і батькам. Вони є замовниками освітніх послуг, учасниками навчально-виховного процесу, помічниками у проведенні ремонтних робіт. Завдяки підтримці і матеріальній допомозі у минулому навчальному році було витрачено 1860 грв. на фарбування підлоги у спортивній залі, розпочато обладнання ігрової кімнати - куплено шпалери- 540 грв, карнизи - 120 грв, а також для потреб школи - клей ПВА - 200 грв., тени для кухні - 200 грв.. У цьому навчальному роі до батьківської каси було здано станом на 24 травня 2016 року - від батьків 2-го класу - 630 грв., 11 клас - 420 грв., 7 класу - 530 грв., 6 класу - 360 грв., 5 класу - 130 грв. Усьго - 2070 грв.

 

Звіт за 2016/2017 навчальний рік

Шановні батьки, колеги, діти!

Традиційно в останні весняні дні збираємося для підведення підсумків навчального року. Маємо досягнення та успіхи й цього 2016/2017 навчального року. Хочу прозвітувати перед батьківською громадою про здобутки школи.

У вересні 2016 року колектив школи брав участь у конкурсі опорних шкіл району. За умов конкуренції з загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №5 наша друга школи також стала опорною з філіями – Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 та Кропивницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виявили бажання стати філіями нашої школи. Опорна школа – це додаткові дванадцять годин з предметів ЗНО, 18 різноманітних гуртків, новий шкільний автобус вартістю 1 400 000, новий комп’ютерний клас, ноутбук, 36 пластикових вікон, генератор для котельні. Разом з тим – це велика відповідальність, посилена увага до діяльності колективу школи. Педагоги закладу з метою надати учням школи якісні знання, всебічний розвиток інтелектуальних, фізичних здібностей працює, виконуючи головне завдання – належне працевлаштування та адаптація випускників школи  у дорослому житті. Перший крок до цього – гарні результати зовнішнього незалежного оцінювання. На слайдах мультимедійної презентації ви бачите результати ЗНО 2016. Хочу відмітити друге місце серед шкіл району з української мови – середній бал 6,7 – учитель Соколенко Світлана Олександрівна, гарні результати з географії – вчитель Суровець Ольга Валентинівна, задовільний рівень з інших предметів. Брюховецька Оксана Сергіївна – золота медалістка 2016 року. Результати ЗНО випускниці

196,5 – українська мова

198,5 – географія

185 – історія

172 – англійська мова

Оксана навчається у Київському торгівельно-економічному університеті. Якими  будуть успіхи цього року?  Побачимо…

Учителі школи на совість виконують свою роботу, розуміючи, власну відповідальність не за атестат, а зо долю випускників. Тому й залучаємо усіх дітей до участі в олімпіадах, різноманітних конкурсах усіх рівні – від шкільного до міжнародного. Це олімпіади з базових дисциплін усіх рівнів, Всеукраїнські та Міжнародні конкурси «Гринвіч», «Лелека», «Кенгуру», «Бербас», створення веб-квестів та участь в них, ведення класних блогів та сайтів, участь у фестивалях районного та обласного рівнів, конкурсах – захистах наукових міні-робіт, проектів та досліджень, конкурсах– захистах науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Також спортсмени школи дуже полюбляють сільські, районні, обласні  спортивні змагання та турніри, активісти  засідання районного парламенту учнівського самоврядування. Шкільне життя не менш цікаве та насичене! Це предметні Дні, Десанти Василя Сухомлинського, інтелектуальні ігри, Тижні безпеки життєдіяльності, проектна діяльність – " Довкілля рідної школи ”,  "Міжнародне співробітництво з Корпусом Миру”, патріотичні місячники та фестивалі, загальношкільні флеш-моби.

Велика подяка Вам, дорогі батьки за підтримку, взаєморозуміння, матеріальну допомогу!

Левенко Ніні Володимирівні

Омельченко Альоні Борисівні

Головіній Людмилі Володимирівні

Чубарь Світлані Володимирівні

Манженко Інні Володимирівні

Гончару Віктору Миколайовичу

Бегу Людмилі Вікторівні

Шевченко Валентині Петрівні

Тарасенко Наталії Сергіївні

Мунтян Юлії Анатоліївні

Цибулі Ірині Петрівні

Момонт Людмилі Леонідівні

Труш Ользі Петрівні

Гречанюк Наталії Миколаївні

Осипенко Вікторії Вікторівні

Романеску Інні Михайлівні

Олійник Оксані Миколаївні

Левенко Марині Валеріївні

Аззі Людмилі Петрівні

Комзоловій Юлії Петрівні

Дужченко Наталії Вікторівні

Животовському Івану Олександровичу

Класним батьківським комітетам

Наші діти своїми досягненнями та гарними результатами примножують здобутки другої школи. Хочу назвати переможців шкільного конкурсу «Інтелектуальна еліта школи 2017»:

Омельченко Катерина, учениця 11 класу, номінація «Інтелект року»

Бегу Віктор, учень 8 класу, переможець у номінаціях «Знавець історії», «Спортсмен року»

Тарасенко Назар, Гончар Ангеліна, учні 3 класу, переможці у номінації «Юні пошуковці»

Левенко Антоніна, учениця 6 класу, переможець у номінації «Юні пошуковці»

Шевченко Ольга, учениця 8 класу, переможець у номінаціях «Юні рятівники», «Юні пошуковці»

Зазимко Євгеній, учень 9 класу, переможець у номінаціях «Школа має талант», «Переможці інтелектуальних ігор»

Труш Олег, учень 7 класу, номінація «Актор року»

Боднар Дмитро, учень 10 класу, Зазимко Євгеній, учень 9 класу, Осипенко Даніель, учень 7 класу, Романеску Данило, учень 5 класу, «Переможці інтелектуальних ігор»

Олійник Карина, учениця 9 класу, номінація «Голос школи»

Левенко Вікторія, учениця 9 класу, «Активіст року», Юні рятівники»

Азза Аліна, учениця 7 класу, переможець у номінаціях «Креатив року», «Юні рятівники"

Головіна Анастасія, учениця 7 класу, переможець  у номінаціях «Надія школи», «Юні рятівники»  

Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Пошук
Календар
«  Май 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту